Úspechy žiakov

Školský rok 2023/2024

Atletika okresné kolo - 1. miesto - Rastislav Gábor ( beh na 60 m )

                                                       Simon Zatovic ( skok do výšky )

                                     2. miesto - Erik Bartek ( skok do diaľky )

                                     3. miesto - Rastislav Gábor ( skok do diaľky )

Slávik Slovenska okresné kolo - 1. miesto - Klára Vavrová

Vybíjaná okresné kolo - 3. miesto - dievčatá

Florbal okresné kolo - 4. miesto - chlapci

Hviezdoslavov Kubín okresné kolo -  2. miesto 1. kategória - Nina Gúčiková 
                                                           2. miesto 2. kategória - Hugo Dlugoš 
                                                           3. miesto 3. kategória - Lea Centková 

Streľba zo vzduchovky krajské kolo - 3. miesto - Max Sevald

Geografická olympiáda okresné kolo - 3. miesto - Adam Belák

                                                             7. miesto - Diana Polčanová

                                                             8. miesto - Michal Pavel Lacko

                                                             9. miesto - Samuel Surman

                                                            13. miesto - Martina Glacová

Šaliansky Maťko okresné kolo - 2. miesto - Hugo Dlugoš

Hviezdoslavov Kubín obvodné kolo - 1. miesto - Hugo Dlugoš

                                                           2. miesto - Nina Gúčiková, Lea Centková

Florbal obvodové kolo - 2. miesto - chlapci

Biologická olympiáda okresné kolo - 2. miesto - Martina Glacová

                                                           8. miesto - Karolína Peniaková

Dejepisná olympiáda okresné kolo - 3. miesto - Lea Centková, Adam Halienka

Matematická olympiáda okresné kolo - 5. miesto - Adam Belák

Olympiáda v anglickom jazyku okresné kolo - 1. miesto - Nina Paráková

Školský pohár SFZ regionálne kolo dievčatá - 1. miesto - dievčatá

Školský pohár SFZ okresné kolo dievčatá - 1. miesto - dievčatá

Stolný tenis okresné kolo dievčatá - 3. miesto - dievčatá

Školský rok 2022/2023

Školský pohár SFZ celoslovenské kolo dievčatá - 8. miesto - dievčatá

Atletika okresné kolo - 1. miesto skok do diaľky - Miloš Helbych

                                     1. miesto 4x60m žiaci - chlapci

                                      2. miesto beh na 60m - Miloš Helbych

                                      3. miesto vrh guľou - Valentína Zámečníková

                                      3. miesto skok do diaľky - Karolína Rabatinová

Školský pohár SFZ krajské kolo dievčatá - 1. miesto - dievčatá

Hviezdoslavov Kubín krajské kolo - 1. miesto - Hugo Dlugoš

Florbal okresné kolo - 3. miesto - chlapci

Biblická olympiáda okresné kolo -  3. miesto - Martina Glacová, Michaela Dlugošová, Filip Skovajsa

Florbal obvodové kolo - 1. miesto - chlapci

Hviezdoslavov Kubín okresné kolo - 1. miesto - Hugo Dlugoš

Vybíjaná oblastné kolo - 1. miesto - žiačky

Biologická olympiáda okresné kolo - 2. miesto - Martina Glacová

Matematická olympiáda okresné kolo  - 1. miesto - Adam Halienka

Technická olympiáda okresné kolo - 3. miesto - Matúš Cerovský

Malý futbal žiačok regionálne kolo - 1. miesto - mladšie žiačky

Súťaž zručnosti kategória elektrotechnika - 2. miesto - Ján Rehák

Malý futbal žiačok okresné kolo - 1. miesto - mladšie žiačky

Školský rok 2021/2022

Florbal regionálne kolo - 2. miesto - družstvo chlapcov

                                        2. miesto - družstvo dievčat 

Chemická olympiáda krajské kolo - úspešný riešiteľ - Martin Ondrejech

Hviezdoslavov Kubín krajské kolo - 2. miesto - Šarlota Selecká

Stolný tenis regionálne kolo - 2. miesto - družstvo dievčat

Fyzikálna olympiáda krajské kolo - úspešný riešiteľ - Danil Yevheniiovych Zavada

Matematická olympiáda okresné kolo - 1. miesto kategória Z8 - Patrik Dendis

Florbal okresné kolo - 1. miesto - družstvo chlapcov

                                    1. miesto - družstvo dievčat 

Šaliansky Maťko okresné kolo - 1. miesto kategória I. - Matej Kováčik

                                                     1. miesto kategória II.  - Šarlota Selecká 

Florbal obvodové kolo - 1. miesto - družstvo chlapcov

Pytagoriáda okresné kolo - 3. miesto kategória P4 - Diana Polčanová

Olympiáda v ruskom jazyku krajské kolo - 5. miesto - Alexandra Jurisová

Chemická olympiáda okresné kolo - 2. miesto - Martin Ondrejech

                                                          3. miesto - Alexandra Turčeková

                                                          6. miesto - Daniil Yevheniiovych Zavada

Hviezdoslavov Kubín okresné kolo - 1. miesto - Šarlota Selecká 

Stolný tenis okresné kolo - 1. miesto - družstvo dievčat 

Fyzikálna olympiáda okresné kolo - 3. miesto - Karolína Dorušincová

                                                          4. miesto - Nina Kubrická

                                                          5. miesto - Alexandra Turčeková

                                                          6. miesto - Martin Ondrejech

                                                          7. miesto - Daniil Yevheniiovych Zavada

                                                          8. miesto - Anna Ondrejková

Hviezdoslavov Kubín obvodové kolo - 1. miesto - Šarlota Selecká

Dejepisná olympiáda okresné kolo - 2. miesto - Martin Ondrejech

                                                            3. miesto - Hana Holodňáková

Olympiáda v anglickom jazyku okresné kolo - 5. miesto - Filip Skovajsa

                                                                        10. miesto - Alexandra Turčeková

Malý futbal žiakov okresné kolo - 2. miesto - mladší žiaci

                                                      3. miesto - starší žiaci

Mc Donald cup oblastné kolo - 1 .miesto - zmiešané družstvo chlapcov a dievčat 

Malý futbal žiakov oblastné kolo - 1. miesto - mladší žiaci

                                                      1. miesto - starší žiaci

Malý futbal žiačok okresné kolo - 1. miesto - mladšie žiačky

                                                      2. miesto - staršie žiačky

Cezpoľný beh okresné kolo - 1. miesto  - Anna Ondrejková

                                               1. miesto - družstvo dievčat

                                               2. miesto - Terézia Opatovská, Dávid Zámečník

                                               2. miesto - družstvo chlapcov

                                               4. miesto - Martin Surman

Školský rok 2020/2021

Pytagoriáda okresné kolo - uspešný riešiteľ  P3 - Adriana Kristína Kopaňáková, Diana Polčanová, Matúš                                                                                    Krška
                                           uspešný riešiteľ  P4 - Hanka Čavojská
                                           uspešný riešiteľ  P5 - Barbora Matyášová
                                           uspešný riešiteľ  P6 - Michal Balala
                                           uspešný riešiteľ  P7 - Michal Vestenický
                                                                       

Školský rok 2019/2020

Geografická olympiáda okresné kolo - 3. miesto - Martin Ondrejech
                                                             7. miesto - Alexandra Jurisová

Matematická olympiáda okresné kolo - 6. miesto - Michal Balala

Vybíjaná okresné kolo - 2. miesto - dievčatá

Šaliansky Maťko okresné kolo - 2. miesto - Nina Paráková

Školský rok 2018/2019


Šaliansky Maťko okresné kolo - 2. miesto - Vivien Kubová

Futbal mladší žiaci okresné kolo - 2. miesto - chlapci

Futbal mladší žiaci obvodové kolo - 1. miesto - chlapci

Vybíjaná okresné kolo - 2. miesto - dievčatá

Hádzaná regionálne kolo - 2. miesto - chlapci
                                          2. miesto - dievčatá

Hádzaná okresné kolo - 1. miesto - chlapci
                                      1. miesto - dievčatá

Florbal okresné kolo - 2. miesto - chlapci

M´c Donalds cup obvodné kolo - 2. miesto - mladší žiaci a žiačky

Futbal obvodné kolo - 2. miesto - chlapci
                                    2. miesto - dievčatá

Chemická olympiáda okresné kolo - 5. miesto - Filip Kolník
                                                         7. miesto - Matej Florek

Vybíjaná obvodné kolo - 1. miesto - dievčatá

Biblická olympiáda okresné kolo - 2. miesto - Dorotka Dlugošová, Eliška Směřičková, Paulína Popovičová

Florbal obvodové kolo - 1. miesto - chlapci

Technická súťaž - 2. miesto - Matej Líška

Súťaž zručnosti - 2. miesto - Matej Líška